Dřevěné sruby na klíč

Sruby jsou masivními dřevostavbami, jejichž zdi jsou tvořené kulatinami. Tím se zásadně liší od velice podobných roubenek – ty jsou na druhou stranu tvořené dřevěnými trámy. Důvodem, proč jsou atraktivní hlavně dřevěné sruby na klíč, je jejich životnost. Chcete postavit bydlení, které tu bude nejen pro vás, ale pro několik dalších generací? Srubové domy jsou jasným kandidátem, vždyť se jejich životnost dotýká hranice tří stovek let.

Jsme specialistou i na sruby na klíč, které realizujeme podle vašich představ. Srubové domy jsou námi stavěny s pomocí technologie řemeslné výroby, která se skládá z vysokého podílu ruční práce a z kanadských výrobních postupů. Rádi vám postavíme kanadský srub, finský srub či jinou podobu moderního srubového domu, ve kterém budou i děti vašich dětí vychovávat své potomky.

Při realizaci tohoto typu bydlení používáme pouze kvalitní kmeny stromů, které se pyšní těmi nejlepšími izolačními vlastnostmi.
Díky nim výrazně ušetříte nejen za vytápění.

Jaké jsou výhody srubu?

Výhoda srubu č. 1: Nízkoenergetické bydlení

Sruby jsou postaveny z přírodního materiálu jménem dřevo, které se pyšní opravdu skvělými izolačními vlastnostmi. To vede k vyšší úspoře za vytápění, a tedy i k nižší energetické náročnosti příbytku. Sruby na klíč jsou jinými slovy nízkoenergetickým bydlením, které šetří nejen vaši peněženku, ale také přírodu kolem vás.

Výhoda srubu č. 2: Dlouhá životnost

Toužíte si postavit dům, který bude sloužit nejen vašim dětem, ale také dětem vašich dětí? Srubové domy jsou jasným favoritem, jejich životnost dosahuje až tří stovek let. Vysoká životnost je zajištěná hlavně pevností, trvanlivostí a také seismickou stabilitou tohoto typu bydlení.

Výhoda srubu č. 3: Výstavba po celý rok

Uvažujete nad výstavbu srubového domu, ale překáží vám v tom fakt, že venku panuje zima? Mezi výhody srubu patří to, že ho lze postavit i v podzimních a zimních měsících. Dokonce v těchto chladnějších částech roku se sruby na klíč staví lépe. Dřevo v zimě totiž nepracuje tak jako v letním období, což výrazně podpoří rychlou výstavbu.

Stavba srubů probíhá v celé ČR

Jste pevně rozhodnutí pro výstavbu srubu? Hledáte už jen firmu, která se o realizaci nového dřevěného příbytku postará? Kontaktujte nás! Součástí našeho portfolia je i stavba srubů. Působíme po celé České republice, a to jak ve městech Praha, Brno, Ostrava nebo Olomouc, tak ve městech Plzeň, Opava, Pardubice a dalších. Přijdeme za vámi do Čech i na Moravu a realizujeme srub podle vašich představ, ve které bude moct žít nejedna generace vašeho rodu.

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky