Kde působíme

Nízkoenergetické moderní dřevostavby, stylové roubenky jako z pohádek nebo sruby, které mají životnost až tři sta let – to vše je součástí našeho portfolia. Navíc zajišťujeme i dotace z programu Nová zelená úsporám, které výrazně sníží pořizovací cenu nového nízkoenergetického příbytku. V současné době působíme v celé České republice, a to tedy jak na Moravě, tak samozřejmě v Čechách a ve Slezsku.

K realizaci staveb dochází nejvíce v největších městech České republiky, tedy v Brně, stověžaté Praze nebo Ostravě a v krásné Plzni. Zájem o roubenky či sruby nebo dřevostavby na klíč ale roste i v menších městech našeho státu. Popularita dřevěného nízkoenergetického bydlení strmě stoupá také v Liberci, příjemné Olomouci, v Českých Budějovicích, dále také v Hradci Králové, Ústí nad Labem nebo v perníkových Pardubicích. Za zmíněnými městy nezaostává ani Baťův Zlín, Havířov nebo Kladno či seriálový Most a Opava.

Toužíte po vlastní nízkoenergetické dřevostavbě na klíč nebo si chcete pořídit srub, který bude útočištěm v zimních i letních měsících? Či si jen dlouho přejete vlastnit roubenku a své přání chcete realizovat? Obraťte se na nás, vaše nové vysněné dřevěné bydlení pro nás není žádným problémem. Poradíme, ale samozřejmě i vyjdeme vstříc vašim veškerým požadavkům. S námi bude cesta za vytouženým příbytkem o něco příjemnější a bezstarostnější. Tím si můžete být jisti.


Kde zajišťujeme nízkoenergetické dřevostavby v České republice?

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky