Dřevostavby na klíč

Investovat do vlastního bydlení se zkrátka vyplácí. Nemusíte platit nájem, máte jisté zázemí, můžete založit rodinu, protože jste svým dětem schopni poskytnout domov. Takový domov však nemusí být nutně z cihel a malty. Může být postaven ze dřeva, což s sebou nese řadu výhod.

Dřevostavby na klíč jsou v posledních letech velkým hitem a jsou opravdu plnohodnotnou, navíc stylovou alternativou ke klasickým zděným domkům. Jelikož je dnes uzákoněna povinnost stavět jen nízkoenergetické rodinné domy, přichází dřevostavby minimálně ke zvážení. Jejich cenová dostupnost, rychlost i šetrnost k životnímu prostředí však nakonec ukončují dlouhé rozhodování.

Zajišťujeme stavbu dřevostavby na klíč. Toužíte po bydlení, které bude po dřevě vonět dlouhá léta a které bude plně v kompetenci s přírodou? Či snad toužíte po nadčasově moderním příbytku, jenž bude nízkoenergetický a vystavěný za pár měsíců? Neváhejte nás kontaktovat, nabízíme vám své služby. Postavíme dřevostavby na míru, patrové dřevostavby i bungalovy dřevostavby.

Jaké jsou výhody dřevostavby?

Dřevostavby na klíč s sebou nesou celou řadu výhod. Rychlost výstavby je jednou z již zmiňovaných předností moderního bydlení. Pokud chcete bydlet co nejdříve, nepouštějte se do stavby zděného domu, jehož základy se budou pokládat několik měsíců. V případě dřevostaveb se za pár měsíců můžete radovat z hrubé stavby.

Moderní dřevostavby však nenesou jen přezdívku "rychlá stavba". Jsou také synonymem pro energeticky velmi úsporný dům. Mezi jejich vlastnosti patří to, že šetří podlahovou plochu i energie jako takové. Jelikož jsou postaveny ze dřeva, jsou postaveny z materiálu pyšnícího se vynikajícími tepelně technickými vlastnostmi. Díky tomu nedosahují vysoké spotřeby tepla na vytápění.

Ekologická stavba – i tak lze tedy nazvat dřevostavby na klíč, o které je hlavně v posledních letech velký zájem. Je třeba také podotknout, že se v případě stavby moderních dřevostaveb šetří i při zakládání nebo dopravě. Dřevo a veškeré komponenty založené na bázi dřeva jsou podstatně lehčí než zděné prvky využívající se při stavbě klasického domu. To může přinést podstatou úsporu.

Kde stavíme dřevostavby v ČR?

Dřevostavby na klíč jsou součástí našeho portfolia stejně jako moderní sruby nebo stylové roubenky. Zaměřujeme se na stavbu moderních dřevostaveb po celé České republice, a to jak v největších městech republiky čili v Ostravě, Brně nebo v Praze, tak také v menších městech, jako je Olomouc, Plzeň, Opava a Pardubice. Působíme však i v jiných městech na Moravě nebo v Čechách. V případě zájmu o výstavbu nadčasového rodinného dřevěného bydlení nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro vás.

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky