Dřevostavby na klíč Zlínský kraj

Přemýšlíte nad tím, že budete investovat do vlastního bydlení? Koupili jste si krásný pozemek, na kterém se bude vaše budoucí nemovitost vypínat? Možná vás nyní sužuje jedno velké dilema, a to, jaký dům vlastně postavit. Možností je celá spousta. Nabízí se klasické zděné domy, sruby, roubenky, také moderní dřevostavby. Odpověď se možná zdá být příliš složitou, ale není tomu tak – pravdou je, že dřevostavby na klíč jsou tou správnou volbou.

V současné době je Zlínský kraj plný dřevostaveb. Ve Zlíně, Kroměříži i Vsetíně se tento typ staveb velmi rozmáhá a popularita tomuto typu bydlení neustále roste. Obecně lze říct, že dřevostavby na klíč jsou stylovou alternativou ke klasickým zděným domům.

Nízkoenergetické bydlení i pro vás

Zajišťujeme stavbu dřevostavby na klíč, ať už bydlíte kdekoliv ve Zlínském kraji. Jsme si moc dobře vědomi toho, že dnes je uzákoněna povinnost stavět pouze nízkoenergetické rodinné domy, čímž dřevostavby rozhodně jsou.

Nejen to, že stavbou dřevostavby si rovnou postavíte dům s nízkou energetickou náročností, by mělo být rozhodující ve chvíli, kdy přemýšlíte nad klasickým zděným domem a tím z přírodního materiálu jménem dřevo.

Výhody dřevostavby na klíč

Mezi hlavní výhody dřevostaveb na klíč patří také to, že jsou velice rychle postavěné. Zatímco zděné domy se budou radovat jen a pouze ze svých základů, v případě dřevostavby už bude stát hrubá stavba. Kromě jiného je tento typ bydlení šetrný k životnímu prostředí a taktéž je cenově dostupný. Ušetřete tak nejen peníze, ale i čas, a nakonec i planetu, na které žijete, tím, že si necháte postavit dřevěný příbytek, jenž dnes může vypadat stejně jako klasické zděné domy ve vaší ulici.

Postavte si i vy dokonalý příbytek, do kterého se už během pár měsíců přestěhujete.


Zpět na stránku kde působíme

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky