Dřevostavby na klíč Vysočina - Jihlava

Investovat do vlastního bydlení - to se zdá být jako skvělý nápad. Stále více a více lidí si začíná uvědomovat, že nájem se příliš nevyplácí a že je to jistá nejistota v porovnání s vlastním příbytkem. Pakliže také uvažujete nad stavbou vysněného obydlí, nabízí se dřevostavby na klíč, které postupně začínají prolínat celý kraj Vysočina, a to jak město Jihlava, tak i Havlíčkův Brod nebo Žďár nad Sázavou. Důvod je prostý - jedná se o rychle postavené, nízkoenergetické bydlení za skvělou cenu.

Popularita dřevostaveb na klíč vzrostla především v okamžiku, kdy vešla v platnost vyhláška, že se smí stavět jenom nízkoenergetické rodinné domy. Lidé tak začali přemýšlet nad tím, jaký příbytek postavit, aby alespoň trochu ušetřili. A jelikož se od pradávna ví, že dřevo se pyšní skvělými tepelnými vlastnostmi, bylo rozhodnuto. Když se k tomu všemu přidaly další benefity dřevostaveb, nebylo nad čím váhat.

Dřevostavby na klíč jako moderní bydlení nejen na Vysočině

Jak již bylo zmíněno, dřevostavby na klíč začínají prolínat celý kraj Vysočina. A ostatně se tomu nemůžeme divit. Kromě toho, že se jedná o nízkoenergetické bydlení, je dům velmi rychle postaven. Zatímco v případě klasického zděného domu se budete radovat jenom ze základů, za stejnou dobu se bude dřevostavba pyšnit už svou hrubou stavbou. Čili zatímco na dům z cihel a malty byste čekali i rok či déle, dřevostavba bude připravena k obydlení už během pár měsíců.

A i když by se to tak mohlo jevit, rychlost výstavby nemá v žádném případě dopad na cenu, kterou za dům uhradíte. Paradoxně za dům uhradíte mnohem méně, než kolik byste museli zaplatit při stavbě klasického domu. A to budou k nerozeznání podobné!

Dřevostavby se dnes nestaví jen v podobě klasických roubenek nebo v podobě moderních srubů ležících kousek od lesa. V řadě domů ve vaší ulici dřevostavbu nepoznáte, až tak se podobají těm z cihel a malty.

Zajišťujeme stavbu dřevostavby na klíč nejen ve vašem kraji

Máte zájem o dřevostavbu na klíč? Ať už žijete na Vysočině nebo v jiném kraji České republiky, rádi se vám o váš nový příbytek postaráme. Stačí nás kontaktovat.


Zpět na stránku kde působíme

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky