Dřevostavby na klíč Ústecký kraj

Přemýšlíte nad vlastním bydlením, kde byste založili rodinu a zasadili strom? Nemusíte nutně stavět klasický zděný dům z cihel a malty. Ústecký kraj je ukázkou toho, že si lze postavit i krásnou dřevostavbu na klíč, která bude k nerozeznání podobná od klasických zděných domů. Dřevostavby na klíč se rozpínají na území Ústeckého kraje v posledních letech velmi výrazně. Najít je můžete například ve městech Ústí nad Labem, Teplice nebo Děčín. Pořídíte si zde svůj dřevěný příbytek i vy?

Zajistíme vám stavbu dřevostavby na klíč i v Ústeckém kraji. Víme, jak moc je tento typ bydlení populární. Ať už prahnete po moderním domečku, pohádkové roubence nebo srubu na kraji lesa, obraťte se na nás.

Proč jsou dřevostavby takovým hitem?

Jak již bylo zmíněno, dřevostavby na klíč se v posledních letech rozpínají v Česku ve velkém. Jsou opravdu velkým hitem a plnohodnotnou alternativou ke klasickým zděným domům. Preferují se především proto, že je dnes zákonem stanovené zřídit si bydlení nízkoenergetické. Zatímco u klasických zděných domů by nízká energetická náročnost byla synonymem dalších výdajů, u dřevostavby nízké spotřeby energie dosáhnete prakticky ihned. Dřevo jako takové se pyšní skvělými tepelně izolačními vlastnostmi.

Navíc díky tomu, že dřevo je v porovnání s cihlami či maltou poměrně lehký materiál, dojde dokonce k úspoře financí. Náklady na dopravu nebo zakládání nebudou tak rapidně vysoké jako v případě, že byste museli převézt materiál potřebný k výstavbě klasického zděného domu.

Dřevostavby šetří náklady i životní prostředí

Nejen, že dřevostavby na klíč budou postaveny doslova za hubičku už během několika krátkých měsíců, ale také dojde k ušetření životního prostředí. Zatímco zděné domy často nežijí přímo v kompetenci s přírodou, dřevostavby ano. Jsou vyráběny z, dalo by se říct, obnovitelných zdrojů a jejich výroba je vůči přírodě daleko šetrnější.


Zpět na stránku kde působíme

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky