Dřevostavby na klíč Pardubický kraj

Dřevostavby na klíč postupně zaplavují celý Pardubický kraj čili jak město Pardubice, tak i Chrudim či Kutnou Horu. A nemůžeme se tomu divit. Jedná se o jasný trend ve světě bydlení. Lidé dnes spíše, než na zděné domky, sází na nízkoenergetické bydlení v podobě dřevostaveb na klíč, které jsou levnější alternativou klasických domů z malty a cihel, ovšem jsou daleko rychleji postavené a postačí vám i menší finanční rozpočet.

Dřevostavby, které vypadají jako zděné domy

Nemyslete si, že dřevostavby na klíč dnes vypadají jako klasické roubenky z pohádek nebo jako sruby, které leží na kraji lesa. Dnes mohou dřevostavby na klíč vypadat naprosto stejně jako klasické zděné domy u vás v ulici. Mohou být tak k nerozeznání podobné. I to je pravděpodobně důvod, proč nad těmito typy obydlí lidé dlouho neuvažují.

Zajišťujeme stavbu dřevostavby na klíč i ve vašem kraji. Rozhodli jste se investovat do útulného, nízkoenergetického bydlení, které bude cenově dostupné? Obraťte se na nás.

Ekologie i rychlá výstavba

Zajistíme vám výstavbu ekologického typu bydlení, čímž dřevostavby na klíč bezesporu jsou. Nejen, že jsou postaveny z materiálu, který je, dá se říct, obnovitelným, ale také se při stavbě tohoto typu bydlení šetří náklady, jež jsou spojené nejen se zakládáním, ale také s dopravou. Veškeré komponenty založené na bázi dřeva jsou totiž v porovnání s těmi ostatními používanými na stavbu klasického zděného domu podstatně lehčí. A to přináší podstatnou úsporu.

Pořiďte si i vy bydlení, které nebude škodit planetě. A paradoxně se ho dočkejte daleko dříve, než kdybyste se pustili do klasického zděného obydlí. Dřevostavby na klíč jsou zpravidla postaveny už během několika měsíců, nikoliv během několika let, jako je tomu u klasického příbytku z cihel a malty.


Zpět na stránku kde působíme

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky