Dřevostavby na klíč Olomoucký kraj

Přemýšlíte nad tím, že si pořídíte vlastní bydlení? Pokud tomu tak opravdu je, za zvážení stojí dřevostavby na klíč, které jsou nyní typické i pro Olomoucký kraj. Právě ve zdejších městech, jako je Olomouc, Přerov a Prostějov, se začínají dřevostavby na klíč rozmáhat. Lidé je preferují před klasickým zděným bydlením, a to rovnou z několika důvodů.

Rychlost výstavby

Tím prvním důvodem, proč se většina lidí rozhodne pro dřevostavby na klíč, je rychlost výstavby. V porovnání se zděnými domy je úspora času opravdu znatelná. Zatímco klasický zděný příbytek z cihel a malty bude postaven (při velkém štěstí) za rok, do dřevěných obydlí se můžete nastěhovat už během pár měsíců. A to se nemusíte ani obávat toho, že by dřevostavby byly vzhledově jiné než klasické zděné domy. Dnes jsou k nerozeznání podobné, pokud si tedy nestavíte srub kousek u lesa nebo pohádkovou roubenku v moderním provedení.

Šetrnost k přírodě

Dalším důvodem, proč jsou dřevostavby v Olomouci a celém Olomouckém kraji oblíbené, je šetrnost k přírodě. Dřevostavby, lze říct, jsou vyráběny z obnovitelných zdrojů, což se o cihlách nebo maltě říct rozhodně nedá. Navíc se dřevo pyšní skvělými tepelně izolačními vlastnostmi, což znamená, že nebudete potřebovat tolik energií na vytápění. Nejen, že tím výrazně ušetříte na energiích, jejichž cena se každým rokem zvyšuje, ale také budete šetrní k přírodě. A to je skvělé, nebo ne?

Cenová dostupnost

Dřevostavby na klíč jsou atraktivní bezesporu i proto, že jsou cenově dostupné. Jedná se o cenově dostupné bydlení, které navíc zaručí úsporu i do budoucna. Jak již bylo zmíněno, dřevostavby jsou nízkoenergetickým bydlením čili každoměsíční výdaje za bydlení nebudou dosahovat do takových výšin, jako v případě bydlení v klasickém zděném příbytku.


Zpět na stránku kde působíme

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky