Dřevostavby na klíč Karlovarský kraj

Investování do vlastního bydlení se vyplácí. Ukončete dlouhou éru, během které jste museli hradit nájemné a během které jste nemohli zatlouct hřebíky po desáté hodině večerní, abyste nerušili sousedy. Postavte si vlastní rodinný domeček, který bude přesně podle vašich představ a který bude zároveň i podle představ naší planety. Skvělou alternativou jsou dřevostavby na klíč, které postupně dobývají i Karlovarský kraj.

Dřevostavby na klíč jsou aktuálně hitem. Postupně se rozpínají na území města Karlovy Vary, Sokolov a také Cheb. Důvodem toho je především rychlost výstavby, ale také šetrnost k životnímu prostředí i cenová přijatelnost.

Zapomeňte na klasické zděné domy

Mnoho lidí se domnívá, že dřevostavby na klíč nejsou tak atraktivní. Že zkrátka nejsou lepší než klasické zděné domy. Jenže pravdou je, že dřevostavby na klíč mohou těm klasickým zděným domkům skvěle konkurovat.

Dnes už dřevostavby na klíč nemusí vypadat jak klasické roubenky z pohádek nebo jako moderní sruby stojící kousek u lesa. V současné době mohou být dřevostavby na klíč k nerozeznání podobné od klasických zděných domů. Možná i proto lákají takovou spoustu zájemců.

Bydlete už za pár měsíců

Jak již bylo zmíněno, dřevostavby se pyšní celou spoustou výhod v porovnání s klasickými příbytky z malty a cihel. Vůbec první výhodou je rychlost výstavby. V praxi nebudete bydlet za rok či dva, ale za velice krátký čas čili během pár měsíců. A i když se může zdát, že rychlost výstavby se jistě projeví na ceně, není tomu tak. Dřevostavby na klíč jsou dokonce levnější alternativou stylového bydlení.

Stavbou tohoto typu bydlení potěšíte nejen svou peněženku, ale také planetu, na níž žijeme. Postavíte si totiž nízkoenergetické bydlení, které nebude mít žádnou velkou spotřebu tepla na vytápění, a zbavíte se příliš velkých nákladů, jež se pojí s dopravou materiálu.


Zpět na stránku kde působíme

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky