Dřevostavby na klíč Jižní Morava – Brno

Stále více a více lidí přemýšlí nad tím, jestli zainvestovat do vlastního bydlení či nikoliv. Nájemné se zdražuje hlavně ve velkých městech, výjimkou není ani Brno, Znojmo či Břeclav, což jsou největší města Jihomoravského kraje. I Jihomoravský kraj je pro lidi atraktivní, proto se sem stěhují a tím pádem rostou i ceny za bydlení. Jestli tedy stále zvažujete investovat do vlastního bydlení, nyní je ten pravý čas. Jsou libo dřevostavby na klíč?

Dnes už klasické zděné domy nejsou natolik atraktivní jako dřevostavby na klíč. Možná za to můžou výhody dřevěného typu bydlení, možná za to může fakt, že se dřevostavby pyšní nízkou energetickou spotřebou. Ať už je to tak či onak, je to bezesporu dobrá volba.

Šetrnost k životnímu prostředí i k vaší peněžence

Pokud bychom měli srovnat klasické zděné domy a nízkoenergetické dřevostavby, uvidíme rovnou několik rozdílů. Především je třeba zmínit, že jsou dřevostavby šetrné nejen k životnímu prostředí, ale také k vaší peněžence. Staví se z přírodního materiálu, navíc nakonec jsou daleko levnější, než domy z cihel a malty.

I když si nyní můžete myslet, že jsou dřevostavby náročnější na výstavbu, opak je pravdou. V době, kdy se zděné domy pyšní základy, se dřevostavba raduje z hrubé stavby. A její majitelé se tak těší na brzké nastěhování.

Dřevostavby na klíč jako ekologický způsob bydlení

Opracování dřeva také něco stojí! Drahé je už jenom dřevo jako takové! Neškodíme tím planetě? Jak již bylo zmíněno, dřevostavby šetří naši planetu. Jsou totiž ekologické i po stránce dopravy a zakládání. Veškeré komponenty, které jsou založené na bázi dřeva, jsou podstatně lehčí než zděné prvky. Už toto zjištění přináší podstatnou úsporu.

Jsme specialisté na dřevostavby na klíč. Součástí našeho portfolia jsou mimo jiné i sruby nebo moderní roubenky, které vás vtáhnou na malý moment do pohádky.


Zpět na stránku kde působíme

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky