Dřevostavby na klíč Jižní Čechy - České Budějovice

Přemýšlíte nad tím, že budete investovat do vlastního bydlení? Už nechcete nadále platit nájem nebo žít u rodičů, kterým platíte za energie nemalé poplatky? Ideálním řešením jsou dřevostavby na klíč, které se začínají rozpínat celými jižními Čechy. Jihočeský kraj (včetně měst České Budějovice, Tábor a Jindřichův Hradec) eviduje zvýšený zájem o dřevostavby na klíč, které jsou nejen úsporným, ale také nízkoenergetickým bydlením.

Dřevostavby na klíč jako trend posledních let

Ovšem nejen Jihočeský kraj, ale také jiné kraje České republiky evidují zvýšený zájem o dřevostavby na klíč. Dalo by se tedy říct, že se jedná o trend ve světě bydlení, který vám může být skvělým zázemím a taktéž útočištěm. Mluvíme o skvělé alternativě klasického bydlení, které je, jak již bylo zmíněno, nízkoenergetické. A jelikož se dnes musí stavět domy jenom nízkoenergetické, není, nad čím přemýšlet.

Za zvážení stojí dřevostavby na klíč nejen proto, že se jedná o bydlení spojené s nízkou energetickou náročností. Ale také je třeba pamatovat na to, že se jedná o cenově dostupné bydlení, které bude postaveno dřív, než byste stačili říct "švec".

Pokud bychom měli porovnat klasické zděné domy z cihel a malty a bydlení ze dřeva, druhá alternativa bydlení bude připravena k obydlení už během pár měsíců. Závisí to jenom od toho, jak bude dřevostavba vypadat. Je logické, že pohádkové roubenky nebo bungalovy budou postaveny za daleko kratší čas než masivní sruby, jež si musí sednout, či patrové dřevostavby na klíč.

Dřevostavby jako energeticky úsporné bydlení

Dřevostavby jsou domy, které jsou postaveny ze dřeva čili z materiálu, který se pyšní vynikajícími tepelně technickými vlastnostmi. I díky nim se nedosahuje v těchto příbytcích tak velké spotřeby tepla na vytápění. A i možná díky tomu je o dřevostavby na klíč podstatně větší zájem než v předcházejících letech.


Zpět na stránku kde působíme

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky