Roubenky: 3 důvody, proč se pro tyto stavby rozhodnout

2.7.2021

Jaké jsou důvody pro pořízení roubenky na klíč? Proč se jedná o ekonomický styl bydlení, a proč tato stavba nepodléhá módním trendům? Podívejte se na 3 důvody, proč si pořídit tuto jedinečnou dřevostavbu.

Ekonomický styl bydlení

I když je výstavba roubenky cenově vyšší než v případě jiných realizací, vyplatí se. Roubenky jsou dřevostavby, které vydrží po mnoho generací. Nejedná se tak o bydlení pouze pro vás a pro vaše děti, ale také pro několik dalších generací. Úsporu pak představuje dřevo jako stavební materiál, který vám díky svým přirozeným izolačním vlastnostem dokáže ušetřit velké náklady spojené s vytápěním domova.

Nadčasová stavba

Víme to všichni, časy i stavební "móda" se mění. Zatímco dnešní novostavby jsou považovány za moderní, za pár se na ně budeme dívat podobně, jako dnes na architekturu z dob socialismu. Jedno je ale jisté. Roubenky jsou pořád v kurzu. Tento typ staveb je naprosto nadčasový. Nepoužívá pro svou stavbu žádný "módní" materiál nebo řešení, které brzy bude poplatné době. Proto jsou roubenky budovy, které si i po mnoha generacích uchovávají své jedinečné kouzlo.

Pohodlné a zároveň moderní bydlení

Roubenky zcela splynou s krajinou, kterou pouze doplní, nikoliv překřičí. Stávají se tak vítaným krajinným prvkem také v chráněných krajinných oblastech. Stále se ale jedná o styl bydlení, který nabízí to nejvyšší pohodlí a standardy současné doby. I v roubence mohou hrát prim moderní technologie, inovativní přístroje a chytrá řešení. Navíc můžete v interiéru mnohem rychleji měnit dispozice místnosti, které budou vyhovovat vašim aktuálním potřebám.

Roubenky jsou nadčasové krásky, které se hodí i do této uspěchané doby. Vyznačují se výbornými izolačními vlastnostmi a nadčasovým vzhledem, který bude nabízet pohodlí a teplo domova několika následujícím generacím.

Zpět na stránku blog

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky