Dřevostavby jsou bezpečné, úsporné a odolné, zaručují se odborníci

23.6.2021

Dřevostavby na klíč se těší stále větší oblibě, spousta lidí je ale vůči nim skeptická. Důvodem je to, že máme obavy z toho, zda se dřevo může rovnat betonu, cihlám a zkrátka zděným domům. Obavy mohou být oprávněné, když stavbu zadáte společnosti, která s dřevostavbami nemá tolik zkušeností. Může například použít nekvalitní materiály nebo nevhodné technologické postupy, které skutečně mohou životnost dřevostavby zkrátit. Jak ale poznat kvalitního stavitele?

Historie na trhu

Je ideální, když společnost (popřípadě její zaměstnanci) mají zkušenosti se stavbou dřevostaveb. Svěřit se do rukou nováčka na trhu může být veliký risk, a z hlediska stavby domu to rozhodně nedoporučujeme. O zkušenostech nesvědčí pouze rok založení společnosti, ale také to, kolik má zakázek, kolik domů stihne postavit a samozřejmě záleží také na kvalitě. Tyto skutečnosti můžete získat například na základě referencí – na internetu dnes již existují fóra, kde zákazníci hodnotí různé produkty a služby. Dřevostavby nevyjímaje.

Snadná komunikace a dodržování termínů

Ideální společnost nejenže vyslechne vaše požadavky, ale může vás upozornit na lepší provedení, výběr vhodných materiálů. Rádi a ochotně vám vše vysvětlí, nastíní jednotlivé varianty, ze kterých si vyberete tu, která vám nejvíce vyhovuje. Samozřejmostí je, že společnost bude pracovat podle stanoveného časového harmonogramu (ostatně je to i v jejím zájmu, pokud má další zakázky). Samozřejmě, někdy se může stát něco nečekaného, co stavbu prodlouží, nicméně by se nemělo stát, že vám společnost slíbí, že v určitý den přijde, a dalších několik dní ji neuvidíte.

Záruka

V současné době nabízí společnosti záruku na dřevostavby okolo 30 let. Cokoli navíc je bonusem, který ukazuje, že se může jednat o společnost, která svým stavbám věří. Tyto společnosti, které se dokážou zaručit za svůj výrobek delší záruční dobou, jsou mnohem důvěryhodnější.

A my patříme k nim. Obraťte se na nás v případě, že o jedno takové útulné dřevěné obydlí máte zájem.

Zpět na stránku blog

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky